Hakkımızda

Bizim Medikalci

Bizim Medikalci Sitemiz, Medikal malzemeleri ve Aile Hekimliği Malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 07.2021 tarihinde Gini Medikal Tic. ltd. şti. tarafından kurulmuştur. 01.12.2011 yılından bu yana Medikal malzemeleri ve Aile Hekimliği Malzemeleri sektöründeyiz . İstanbul ’da bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

Medikal ürünlerde kalite mühimdir. Kullandığınız ürünler sağlığınız ile birebir bağlantılıdır. Bu nedenle medikal ürünlerde asla kalite beklentinizden ödün vermeyin. Bizim Medikalci ( www.bizimmedikalci.com ) en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık otuza yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu ürünlerin tamamı markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.

Alışverişlerinizde dilediğiniz gibi ödeme yapabilme şansına sahipsiniz. Son derece güvenli ödeme (PayTR Tüm Kartlara Taksitli veya Tek Çekim Ödeme) ve (Havale/EFT) seçeneklerimiz sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi kartınıza ait bilgilerin yanı sıra ödemelerde kullandığınız kişisel bilgiler de dâhil olmak üzere hiçbir bilginiz sitemiz üzerinde tutulmamaktadır. Alışverişlerinizin tutarına bağlı olarak taksit seçeneklerinden de dilediğiniz gibi istifade edebilirsiniz. Aynı zamanda hesaba havale işlemi ile ödeme yapma gibi alternatifiniz de mevcut.

Web sitemizden siparişini vermiş olduğunuz ürünler sizlere kargo aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin her kentinden ve ilçesinden sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz sizlere ulaştığında şayet hasar görmüş ise, bir tutanak tutturarak teslim almayabilirsiniz. Tutanağın sizde kalan örneği ile bu nahoş durumu firmamıza bildirmeniz halinde en kısa süre içerisinde siparişini verdiğiniz ürünün yenisi size sağlıklı bir şekilde ulaştırılacaktır. İade veya teslimat hakkındaki tüm sorularınızı 0537 650 0608 numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bizim Medikalci internet sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

Dahil
85 %
Aydınlatma
70 %
Tasarım
55 %
Ürün Eklendi
Ürün zaten istek listesinde!